Sesja buduarowa

Jak się przygotować, czyli nie taki diabeł straszny

Zdenerwowana? Nie ma powodu! Sesja buduarowa to niezapomniane przeżycie, nowe doświadczenie, ale przede wszystkim świetna zabawa, relaks i uśmiech - taki typowy "babski" dzień przeznaczony na przyjemności.
Dlatego przed rozpoczęciem zdjęć spotkamy się przy kawie i ciastku, poplotkujemy, ustalimy plan sesji, a przede wszystkim poznamy się lepiej. Dzięki temu podczas fotografowania będziesz już rozluźniona i pewna siebie.
Moje klientki to zwyczajne kobiety, takie jak ja i Ty. Nie obawiaj się, że nie jesteś doskonała - nikt taki nie jest. Nawet modelki na okładkach magazynów wymagają nieco retuszu tu i ówdzie. Podczas zdjęć wspólnie zadbamy o to, by ukazać Cię jak najpiękniej i najbardziej efektownie, ważne by pozy były naturalne i dopasowane do Twojego typu urody oraz figury. Efekt z pewnością Cię zaskoczy!

Co ze sobą zabrać, czyli pakujemy walizkę

Na zdjęcia zabierz swoje ulubione ubrania, biżuterię, bieliznę, wszystko w czym czujesz się komfortowo, kobieco i sexy. Koronki, pończochy, wysokie obcasy - tak! Czy możesz zabrać do studia całą swoją szafę? Jasne! Czemu nie? Oprócz tego wszelkie dodatki mile widziane-kwiaty, kapelusze, szale, cokolwiek przyjdzie Ci do głowy. To Twój dzień i masz prawo do totalnego szaleństwa :-)
Przed sesją warto zrobić profesjonalny makijaż, który może wykonać jedna z moich wizażystek. Cena takiej usługi to około 100 zł. Jeśli wolisz pomalować się sama, to pamiętaj, że makijaż do sesji fotograficznej musi być nieco mocniejszy niż ten, który nosisz na co dzień. Podkreśl oczy, a wtedy na zdjęciach będą one uwodzicielskie i wyraziste.

Sesja, czyli sedno sprawy

W zależności od wybranego pakietu sesja trwa od 2 do 5 godzin. Możemy spotkać się w zaciszu Twojego domu lub innego wybranego przez Ciebie miejsca, w moim studio na Mokotowie lub w stylowym pokoju hotelowym.
Opcja Home: jeśli wybierzesz własny dom lub mieszkanie pamiętaj, by przygotować wnętrze do fotografowania- pochowaj zbędne przedmioty, zadbaj o to, by nic nie rozpraszało Cię podczas pozowania. Ze względu na naturalne światło dzienne sesje w domu najlepiej zaplanować na godziny przedpołudniowe.
Opcja Studio: Nie masz warunków lub wystarczającej ilości miejsca w mieszkaniu? Nie ma problemu - do dyspozycji mamy studio fotograficzne. Planując sesję studyjną bierz pod uwagę, że być może będzie trzeba zaczekać kilka dni na wolny termin.
Opcja Hotel: Sesja buduarowa w stylowych wnętrzach hotelowego pokoju ma swój niepowtarzalny klimat i chyba najlepiej oddaje atmosferę dawnego buduaru. Chętnie doradzę który z hoteli wybrać na miejsce Twojej wymarzonej sesji. Koszty wynajęcia pokoju nie są wliczone w ceny pakietów, warto więc namówić przyjaciółkę, siostrę czy sąsiadkę by także zdecydowała się na buduarową fotograficzną przygodę. Koszt hotelu dzielicie wówczas po połowie.

Skomponuj własną sesję

Ile kobiet tyle pomysłów na wykorzystanie zdjęć z sesji. Czasem jest to prezent dla mężczyzny, materiał na kalendarz, fotoksiążkę, ozdoba sypialni a czasem po prostu prezent dla siebie. Niektóre z Was marzą by stworzyć prawdziwą buduarową opowieść ze sobą w roli głównej, inne chcą mieć po prostu kilka pięknych zdjęć. Dlatego stworzyłam 3 pakiety spośród których z pewnością wybierzesz coś dla siebie:

  • Pakiet podstawowy - to 10 unikatowych fotografii wybranych tak, by były jak najbardziej różnorodne.
  • Pakiet standardowy - 20 najlepszych zdjęć wyselekcjonowanych z całego materiału sesji.
  • Pakiet pełny - 40 zdjęć, które pokażą wszystkie przemiany jakim poddawałaś się podczas naszej wspólnej pracy

Wszystkie pakiety możemy zrealizować w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Ceny zaczynają się od 500 zł i zawierają make up, płytę CD lub DVD z dużymi plikami, przy pełnym pakiecie otrzymujesz również odbitki w formacie 15/21.
Za dodatkową opłatą możesz zamówić indywidualną fotoksiążkę, taki intymny album stworzony tylko dla Ciebie. Twoje fotografię drukowane na ekskluzywnym papierze, w twardej oprawie z pewnością będą prezentować się doskonale. Fotoksiążki zamawiam w USA i ich druk trwa około 2 tygodni.

Ponieważ wszystkie zdjęcia z Twojej sesji poddaję bardzo dokładnej obróbce cyfrowej oraz retuszowi, na ogół na efekty naszej sesji musisz poczekać kilka dni. Staram się aby każde zdjęcie było takim malutkim dziełem sztuki, by nadać mu odpowiedni klimat i charakter. Dlatego daj mi czas, nie poganiaj, poczekaj cierpliwie - bo warto!