Zdjęcia, które oglądasz w tym poście to coś co nazywam Zmysłową Sesją Kobiecą.

Na stronie ofertowej wyjaśniłem szczegółowo na czym taka sesja polega, jeśli więc jesteś zainteresowana taką formą zdjęć, znajdziesz tam większość informacji.

 

Sensualna fotografia kobieca

każda kobieta zasługuje na to by poczuć się piękna i zapewna ta myśl towarzyszyła Ani, kiedy postanowiła umówić się ze mną na sesję zdjęciową. Nie były to byle jakie portrety, chodziło o fotografię kobiecą, kadry w bieliźnie, zmysłowe i pełne wdzięku.

Ale to nie kadry są pełne wdzięku, to Ania. I każda kobieta w moim obiektywie może tak się poczuć. Zobacz, że to nie są kadry rodem z erotycznych czasopism, to są zdjęcia sensualne, pełne klasy i wdzięku. Od Ciebie zależy poniekąd jak bardzo będą erotyczne, od Twojej ekspresji, od tego gdzie powędrują Twoje ręce.

Pamiętaj, że ja nie dotykam nigdy modelek na sesjach co potwierdzić mogą osoby, które ze mną pracowały. Zobacz moje referencje na maxmodels. Na sesji kierujemy się inspiracjami, które wcześniej wzajemnie ustalimy bo ja chcę wykonać tę sesję w klimacie i zakresie, który sobie wymarzysz.

Byś wyglądała seksownie, zmysłowo i kobieco.

hello@sesjabuduarowa.pl

Fotografia kobieca w Krakowie

Ania.

Zobacz jak subtelnie i pięknie możesz wyglądać na moich zdjęciach. Ania powiedziała mi po tej sesji, że jest bardzo zadowolona, że poczuła się piękna oglądając je. Nie ma dla mnie większej nagrody niż taki komentarz, fotografuję dla ludzi, fotografuję kobiety bo podziwiam ich piękno.

Zapraszam na subtelne i zmysłowe sesje kobiece w Krakowie!

hello@sesjabuduarowa.pl

Fotografia kobieca w studio

Zawsze rozmawiam z kobietami o tym, jak chcą by te zdjęcia wyglądały. Czy jest budżet na to by wynająć jakąś przestrzeń, czy robimy sesję w domowych pieleszach. Mieszkanie, mieszkaniu nierówne – u babci z meblościanką i dywanem nie zrobimy zmysłowej sesji kobiecej. Ale w nowoczesnym, skandynawskim wnętrzu z białymi ścianami już tak.

Powyżej widzisz zdjęcia kobiece, które zrobiliśmy w wynajętym studio. To nie była byle jaka biała ściana i masa lamp. To było stylowe pomieszczenie z jasnymi ścianami. Pięknie urządzone i gotowe ugoszczenie Ciebie jako modelki i mnie jako fotografa. Taką przestrzeń wynajmuje się na godziny i często wychodzi to taniej niż rezerwacja apartamentu na całą dobę. Jest to też sprawdzona przeze mnie przestrzeń, w której gwarantuję komfortową atmosferę.

Wybór miejsca na sesję kobiecą w Krakowie to zawsze efekt naszych wspólnych ustaleń!

Czas na Ciebie!

Zamów dla siebie zmysłową sesję kobiecą, która spełni Twoje potrzeby!

Jeśli szukasz sesji prywatnej, buduarowej, kliknij w ofertę takich właśnie zmysłowych sesji kobiecych!

Jeśli natomiast szukasz dyskretnych i anonimowych zdjęć, na których niemożliwe będzie zidentyfikowanie Ciebie zobacz ofertę dyskretnych sesji erotycznych!

Oferta zmysłowych sesji buduarowych