Oferta anonimowej sesji buduarowej w Krakowie

Trafiłaś tu bo zainteresowała Cię propozycja sesji anonimowej, dyskretnej. Cóż, dyskrecja w zasadzie towarzyszy każdej mojej sesji buduarowej, ale są też kobiety, które potrzebują pójść o krok dalej i oprócz dyskrecji oczekują pełnej anonimowości.

Możesz to być Ty, bo zdjęcia robisz dla siebie, chcesz je schować do szuflady i nikomu nie pokazywać. Oglądać je jedynie z winem w ręku wieczorami i tym sposobem podnosić poczucie własnej wartości przypominając sobie jak piękną jesteś kobietą.

Ale bardzo często współpracuję też z kobietami, które szukają anonimowości bo zdjęcia swoje pod pseudonimem umieszczają na rozmaitych portalach internetowych, gdzie za oglądanie zdjęć się płaci.

Nie przeszkadza mi taka forma, nie interesuje mnie dlaczego potrzebujesz zdjęcia, choć pomoże mi taka informacja nakierować nieco charakter sesji. Ważne jest to, że możesz u mnie liczyć na pełną anonimowość bez względu na to, do jakiego celu te zdjęcia będą później wykorzystane.

Zapoznaj się z ofertą anonimowej sesji kobiecej w Krakowie!

anonimowa sesja kobieca w krakowie

Dyskretne sesje erotyczne do anonsów towarzyskich w Krakowie

Trafiłaś na moją stronę i zastanawiasz się co dalej. Przede wszystkim obejrzyj portfolio – mix zdjęć z modelkami i innych, z dziewczynami bez twarzy, takimi jak Ty.

Naszą współpracę opiszę poniżej tak by dać Ci pogląd czego się spodziewać. Jestem facetem po 30stce, fotografem profesjonalistą, na codzień robię inny rodzaj zdjęć, a sesjami erotycznymi zajmuję się dodatkowo – lubię fotografować piękne kobiety. Tyle o mnie, a o Tobie nie muszę nic wiedzieć. Słowem, które króluje w naszych relacjach jest dyskrecja. Znasz je dobrze i u mnie nic się nie zmienia, nie ma umowy, spisywania danych, wymiany wizytówek. Ja jestem fotograf, Ty jesteś modelka – nadamy sobie jakieś imiona i tyle.

Być może widzieć będziemy się tylko raz, na sesji. Choć liczę, że wrócisz po nowe zdjęcia, po więcej zdjęć i będziemy współpracować cyklicznie, jak długo będzie Ci pasowała jakość, którą dostarczam.

Wszystko załatwiamy mailem. hello@sesjabuduarowa.pl

Mam telefon, nie podaję go i nie dzwonię, komunikuję się mailem, telefonicznie dzwonie do Ciebie w dniu sesji i tyle, koniec kontaktu telefonicznego.

Zdjęcia Ci przekażę również mailem, nasza współpraca przy jednej sesji zamknie się więc w jednym spotkaniu. Współpracowałem już w ten sposób nieraz, na tej stronie widzisz kilka dziewczyn, ale sama wiesz dlaczego nie ma nigdzie szczególnych referencji na mój temat w internecie.

DYSKRECJA.

anonimowa sesja buduarowa kraków roksa odloty

Anonimowa erotyczna sesja zdjęciowa!

Jak to zdjęcia i anonimowe? Ano właśnie tak. Moim znakiem rozpoznawczym jest ucięta głowa, ale to nie zawsze musi tak wyglądać, ustalamy to wspólnie. Czy wolisz, żebym kadrował tak jak na powyższym zdjęciu, czy wolisz tak jak przyjęło się w standardzie, że na twarzy ląduje rozmazany okrąg skutecznie uniemożliwiający rozpoznanie osoby.

Dodatkowo usuwam też znaki szczególne, znamiona, drobne tatuaże. Koniecznie poinformuj mnie przed sesją ile i jakiego rodzaju znamion na Twoim Ciebie będę musiał usunąć, gdyż wpływa to na czas mojej późniejszej pracy, a w konsekwencji na cenę.

Sesja zdjęciowa w bieliźnie na portale roksa odloty eamore hotmax Kraków

OK, jesteś zdecydowania? Napisz maila i ustalmy termin. Nie zrobię zdjęć jutro i na szybko, zajmuję się tym dodatkowo i kalendarz mam dość zajęty innymi sesjami. Ale fotografia kobieca daje mi radość z ukazywania kobiecego piękna więc nie rezygnuj, znajdziemy lukę w kalendarzu.

Wycena sesji mailem. hello@sesjabuduarowa.pl

Koniecznie napisz, że chodzi Ci o dyskretną sesję erotyczną!

W praktyce otrzymasz ode mnie opcje pakietów 6 i 12 zdjęć (potrzebujesz więcej? napisz, nie ma sprawy), które poddane są stonowanemu retuszowi. Nie zmieniam ludzi w innych ludzi, ale usuwam wszystko co znika w ciągu 3 tygodni, nieco wygładzam i nadaję zdjęciom mojego stylu. Wszystko bez wizerunku Twojej twarzy tak byś nie musiała się martwić o identyfikację.

Gwarantuję też, że takie zdjęcia będą prezentowały się lepiej niż strzały z telefonu. Zwiększ swoje szanse, to naprawdę niewiele kosztuje.

Masz tatuaże, znamiona, znaki szczególne, które będzie trzeba usunąć? Muszę wiedzieć o tym wcześniej i zobaczyć. Bo czasem łatwiej wykadrować je na sesji niż potem w photoshopie.

Zanim wyślę Ci wycenę, muszę wiedzieć jak wyglądasz. To nie jest ocena Twojej urody, bo fotografuję każdą kobietę i każda kobieta jest piękna. Ale jestem ciekaw jakimi zdjęciami dysponujesz, jak wygląda Twoja sylwetka, skóra i zwyczajnie czego mam się spodziewać również w kontekście nakładu pracy przy późniejszej edycji. Dlatego proszę, wyślij mi link do obecnego ogłoszenia lub kilka zdjęć Twojej sylwetki – może, rzecz jasna, być bez twarzy.

Zdjęcia do ogłoszeń erotycznych w apartamencie w Krakowie

Przygotuj się do sesji razem ze mną.

Po pierwsze miejsce – pracuję w terenie, sesję robię u Ciebie. Jeśli przyjmujesz w ciasnym pokoju z materacem na podłodze i meblościanką z lat 70tych, to może lepiej wynająć przez airbnb jakiś apartament na sesję? Ja zrobię zdjęcia nawet w piwnicy, ale retuszuję skórę, a nie mieszkanie.

Zastanów się więc czy dysponujesz miejscem na zrobienie takiej sesji. Jeśli tak, zrobimy ją u Ciebie. Jeśli nie, dojdzie koszt wynajęcia apartamentu, który pokrywasz Ty. Cena, którą podam Ci mailem zawiera jedynie koszt mojej pracy jako fotografa, czyli dojazd, zrobienie zdjęć i następnie edycję.

Jeśli sesję robimy u Ciebie zadbaj o przestrzeń i porządek. Wywal z widoku wszystko co będzie widać na zdjęciach, im bardziej puste pomieszczenie tym lepiej. Jeśli to mieszkanie, fajnie jak do dyspozycji mamy coś więcej niż ciasny pokój. Może zdjęcia możemy zrobić też w kuchni, pokoju dziennym czy pod prysznicem. Pomyśl, ja u Ciebie nie byłem, ale możemy być kreatywni.

Jeśli decydujemy się na wynajem, koniecznie celujmy w coś stylowego, w końcu wnętrza siłą rzeczy też będzie widać na zdjęciach. Apartament musi być przestrzenny, muszę mieć miejsce by rozłożyć tam sprzęt oświetleniowy, musi być jakieś ładne łóżko i stonowane, najlepiej jasne ściany.

Wynajem apartamentu zawsze skonsultujemy wspólnie przed finalizacją co by się potem wzajemnie nie rozczarować.

Pracuję tylko na terenie Krakowa.

anonimowa sesja kobieca na rokse i odloty w krakowie

Zdjęcia dla escort girls w Krakowie

Wreszcie Ty. Podkreślmy na sesji Twoje atuty. Kształty, które działają na facetów, musimy eksponować, a chować to co należy schować. Jeśli Twoim atutem są piersi to pokaż je, jeśli pupa to zróbmy sporo kadrów, które pokażą jej krągłości, a jeśli specjalizujesz się w jakiejś konkretnej usłudze, to jak można to właśnie zaakcentować zdjęciami? Można, powiedz mi i pomogę Ci wpaść na pomysł kadrów.

Sugeruję też 1-2-3 zmiany strojów, gdzie jedna z nich to mogą być zdjęcia bez strojów, pokazujące te elementy ciała, które kuszą najbardziej, a nie muszą to być kadry wprost, mogą być nieco zasłonięte, niedopowiedziane, ale działające na wyobraźnię.

A najważniejsze – na sesji będziesz modelką i na bieżąco będę pokazywał Ci ‘jak wychodzi’. Odkryjesz w sobie piękno na nowo i docenisz swoje ciało, a przede wszystkim będziesz się dobrze bawić. Ty modelka, ja fotograf.

Dobrze jest znaleźć w sieci trochę zdjęć – inspiracji. Coś co pokażemy sobie nawzajem i stwierdzimy – tak to będzie dobrze wyglądało. Łatwiej wtedy przełamać początkowy stres jak widzimy co chcemy zrealizować. I zgadnij jak – oczywiście mailem – komunikujmy się w tej sprawie.

Fotograf kobiecego aktu – roksa odloty Kraków

Moje referencje udostępniam na portalu maxmodels. Musisz zrozumieć, że to taki rodzaj zdjęć, że nie każdy chce wystawić referencje i podpisać pod ciepłym słowem. Ale jak widać w portfolio – nie Ty pierwsza 🙂

Dodam też, że zdjęcia które zrobimy nie pokażą się w moim portfolio jeśli sobie tego nie będziesz życzyć. Muszę o tym jednak wiedzieć przed sesją.

Zatem – napisz, poczuj się piękna i zaopatrz się w cudowne fotografie przedstawiające piękną kobietę – Ciebie!

HELLO@SESJABUDUAROWA.PL

lub wróć na stronę główną gdzie znajdziesz linki do kolejnych sesji tego typu.

hello@sesjabuduarowa.pl

Zobacz pozostałe dyskretne sesje erotyczne!