Zdjęcia tej krótkowłosej kobiety nazywam Zmysłową Sesją Kobiecą.

Na stronie ofertowej wyjaśniłem szczegółowo na czym taka sesja polega, jeśli więc jesteś zainteresowana taką formą zdjęć, znajdziesz tam większość informacji.

 

Krótkowłosa modelka, którą widzicie na tej sesji nie jest zawodową modelką. Ta dziewczyna zgłosiła się któregoś dnia z pytaniem czy robię też sesje kobiece. Umówiliśmy się w wynajętym apartamencie, takim który miał kuchnię, umożliwiał wypicie wody, herbaty czy kieliszka wina, miał przestrzeń dla modelki na przebranie i przestrzeń z dużym łóżkiem małżeńskim, na którym Ania pozowała.

Z nagości zakrytej sesja płynnie przeszła w kilka ostatnich kadrów, w których Ania wystąpiła całkiem nago.

Jak zacząć sesję kobiecą i przełamać lody?

Początki przeważnie są trudne, bo – co w pełni zrozumiałe – pozowanie w bieliźnie przed obcym człowiekiem to nie jest chleb powszedni każdej kobiety. Na szczęście mam na to kilka sposobów.

Jednym z nich jest muzyka – jeśli pracujemy w wynajętym apartamencie, staram się zawsze puścić z telefonu muzykę. Albo jest to Twoja playlista spotify, albo moje przygotowane rytmy, które mają sprawić, że po zamknięciu oczu zaczniesz się ruszać w rytm muzyki. Zachęcam Cię do stworzenia swojej playlisty specjalnie na tę sesję – które piosenki wprawiają Cię w taneczny nastrój i poruszają Twoją duszę?

Druga sprawa, która zawsze pomaga to ustalenie przed sesją około 5-7 kadrów, które spróbujemy odtworzyć, swego rodzaju inspiracji. Tu nie chodzi o kopiowanie póz, tu chodzi o przełamanie wstępnej niezręczności. Wyobraź sobie, że jeśli mamy to ustalone, to sesja nie zaczyna się od słów fotografa “a teraz rozbierz się do bielizny, połóż na łóżku i zrób taką zmysłową minę”. Brzmiałoby to mega niezręcznie i dziwnie, co nie? Zamiast tego ustalamy wspólnie kadry, które się nam podobają i wtedy ja pytam Ciebie – od której z nich chciałabyś zacząć. To Ty decydujesz czy zaczniemy od dżinsów, bielizny czy może nagość zakryta to będzie nasz start.

I wtedy sama decydujesz o tym, która poza będzie tą pierwszą, tak by czuć się komfortowo.

hello@sesjabuduarowa.pl

Od sesji buduarowej i nagości zakrytej do delikatnego aktu kobiecego

Z Anią pracowaliśmy nieco ponad godzinę by po wstępnych kadrach w bieliźnie, na łóżku, w promieniach zachodzącego słońca, płynnie przejść do kadrów nieco odważniejszych, fotografii ciała nagiej kobiety i seksownego podkreślenia piękna modelki. Tajemnicza nagość zakryta. Takie przejście zwykle jest naturalnym kolejnym krokiem, ale nigdy nie odbywa się bez zgody modelki. Zawsze jest to pytanie fotografa “czy chciałabyś spróbować kadrów bez bielizny” lub wręcz jest to intencja samej kobiety, która w miarę upływu czasu czuje się coraz swobodniej i widzi, że pracuje z profesjonalistą.

Profesjonalistą, który nigdy nie dotyka modelki, pokazuje zdjęcia w miarę ich robienia i gwarantuje pozytywny odbiór przebiegu całej sesji.

A w tle gra muzyka.

krótkowłosa modelka na sesji buduarowej w zakresie nagość zakryta i aktakty kobiece z udziałem modelki w bieliźnie i bezsesja buduarowa w apartamencie w krakowiena sesji buduarowej nagość zakryta oznacza część zdjęć bez bielizny, ale z subtelnie ukrytymi częściami intymnymiakty kobiece to zdjęcia, które pokazują kobiece części intymne w sposób stylowy i nieporrnograficznysesja kobieca to okazja by zaakceptować własne ciało, poczuć się pięknie i zachwycić własnymi kształtamipupa, pośladki, linie bioder piersi, nogi to wszystko strefy, które pokazujemy w sesji intymnej kobiecej o zakresie nagość zakrytaz sesji nagość zakryta można też płynnie przejść w fotografię aktuPrzy aktach modelka pozuje nago, kusi i pokazuje swoje wdzięki a pozy ociekają seksualnościąsesja kobieca w apartamenciea gdyby taką sesję sprezentować sobie lub partnerowi czy mężowi? Żeby tylko nie był zazdrosnySesja kobieca w apartamencie z udziałem krótkowłosej niskiej kobiety, która nie jest zawodową modelkąstylowe i erotyczne portrety kobiece w wydaniu fotografa sesjabuduarowa.plsesja buduarowa na prezent dla siebie lub partnerapoczuj sie piękna i zrealizuj marzenia na sesji kobiecejbielizna, nagość zakryta i akt to najpopularniejsze zakresy z którymi pracujemy na sesji buduarowej i to zawsze modelka decyduje co chce pokazać i jak bardzomodelka pozuje do zdjęć w bieliźniesensualna sesja zdjęciowa w pięknym apartamencie w krakowiestylowa sesja kobieca w apartamencie w krakowie

hello@sesjabuduarowa.pl

Czas na Ciebie!

Zamów dla siebie zmysłową sesję kobiecą, która spełni Twoje potrzeby!

Jeśli szukasz sesji prywatnej, buduarowej, kliknij w ofertę takich właśnie zmysłowych sesji kobiecych!

Jeśli natomiast szukasz dyskretnych i anonimowych zdjęć, na których niemożliwe będzie zidentyfikowanie Ciebie zobacz ofertę dyskretnych sesji erotycznych!

Oferta zmysłowych sesji buduarowych