Zmysłowa sesja kobieca  w Krakowie, zwana też sensualną czy buduarową, to określenie specyficznej sesji zdjęciowej, podczas której kobieta pozuje w bieliźnie lub innym stroju, mającym podkreślić jej kobiecą naturę, zmysłową osobowość czy wręcz seksapil.

Taka sesja może być doskonałym prezentem dla Ciebie, kobiety świadomej swojego ciała, bądź dla Twojego partnera. Dostarczy Ci po latach wspomnień jak cudowne miałaś kształty i jaką zjawiskową byłaś kobietą. I mimo, że wciąż będziesz zjawiskowa, z ciepłym uśmiechem wspomnisz taką właśnie pamiątkę.

Z kolei dla Twojego partnera może to być doskonały podarunek, coś co sprawi, że szczęka mu opadnie z wrażenia, bo przecież ile razy mógł podziwiać Cię w tak stylowym i subtelnym ujęciu. Codzienność niestety  przykrywa często nasze walory i to może być swego rodzaju kubeł zimnej wody dla partnera, któremu warto przypomnieć swoje prawdziwe wdzięki!

Zainteresowana?

sesja kobieca w krakowie w apartamencie to rodzaj zdjęć, w których modelka komfortowo pozuje w bieliźnie lub nago

 

Sesja kobieca w Krakowie

Oferuję takie sesje w Krakowie i każdej kobiecie polecam zastanowić się, czy subtelna i zrobiona z klasą sesja buduarowa nie jest swego rodzaju spełnieniem jakiegoś marzenia, lub chociaż zaspokojeniem pewnej potrzeby.

Co bowiem daje taka sesja kobieca w efekcie?

Przede wszystkim zwiększa Twoją pewność siebie, bo nie ma co ukrywać, zmysłowa sesja kobieca to nie to samo co pozowanie do zdjęcia rodzinnego i towarzyszą jej inne uczucia. Dodatkowo, pomaga Ci zaakceptować swoje ciało, bo to już moje zadanie by uchwycić Cię w sposób, który wydobędzie drzemiące w Tobie piękno i namiętność.

Być może będzie to dla Ciebie nowe doświadczenie, ale jeśli zdjęcia samej siebie, Twojego ciała i wrodzonego wdzięku brzmią dla Ciebie jak ciekawa przygoda, to przyjmij wyzwanie i skontaktuj się ze mną pod adresem hello@sesjabuduarowa.pl

sesja kobieca w krakowie w pokoju hotelowym pozwoli Ci nabrać pewności siebie i pokochać własne ciało na nowo

Czy muszę się rozbierać na sesji buduarowej?

Nie musisz. Rozmawiamy przed sesją i omawiamy tzw. zakres, na który się zgadzasz. Zmysłowość nie wynika li tylko ze skąpego ubioru, to coś więcej i wpływa na to atmosfera, którą stworzymy, Twój wzrok i wyraz twarzy, subtelny ruch czy dotyk własnego ciała. Zerknij na sesję, które znajdują się w moim portfolio. Modelki, które widzisz pozowały nago, w bieliźnie, ale również w sweterkach, krótkich spodenkach, podkoszulkach. Wybierz zatem taki zakres, w którym będziesz czuła się komfortowo bo KOMFORT to jest słowo klucz dominujące w sesjach kobiecych, które oferuję.

Jeśli już mówimy o strojach to warto przygotować sobie kilka wariantów, może dwa komplety bielizny, może coś jeszcze, dlatego, że na sesji jest czas na to by się przebrać i dzięki temu urozmaicić ostateczny wybór finalnych zdjęć jakie trafią do Ciebie.

sesja buduarowa w krakowie w mieszkaniu klientki może być dobrym i tanim pomysłem, jeśli tylko jest gładka ściana na której modelka może pozować w bieliźnie lub ubraniu

Gdzie zrobić sensualne zdjęcia kobiece?

Takie zdjęcia nie możemy zrobić w małym pokoju na tapczanie, z meblościanką w tle i dywanem pamiętającym czasy naszych babć. Wnętrze musi być stylowe, musi współgrać z gracją i kobiecością, jaką zaprezentujesz Ty. Dlatego są trzy opcje na wnętrza i przed sesją skonsultujmy się, która z tych opcji jest najbardziej odpowiednia.

Jedna z nich to sesja u Ciebie w mieszkaniu. Jest to rozwiązanie najmniej kosztowne, ale jednocześnie wymagające wcześniejszych konsultacji. Czy możesz powiedzieć, że masz stylowe wnętrze mieszkania? Czy to nowoczesny styl? Czy jest tam choć jedna gładka ściana i łóżko lub sofa, którą będziemy mogli wykorzystać, a w jej tle nie będzie telewizora i półki z IKEI? W moim portfolio znajdziesz co najmniej kilka sesji, które robiłem właśnie w mieszkaniu modelki, natomiast przy tej opcji to na Twojej głowie będzie posprzątanie przestrzeni, upewnienie się, że pościel ładnie wygląda i usunięcie wszelkim rozpraszaczy.

Drugą opcją jest wynajem i tu z kolei albo możemy wynająć jakiś ładny apartament airbnb czy przez inny portal, albo możemy wynająć fotograficzną przestrzeń studyjną na poczet takiej sesji. Apartament airbnb ma taką przewagę, że jest bardziej kameralny, nie przeszkadza nam obsługa lokalu, możemy łatwiej wytworzyć klimat i szybciej osiągnąć zamierzony efekt. Studio z kolei to opcja zwykle tańsza, ale też bardziej surowa i ograniczająca, bo zwyczajnie często do dyspozycji mamy nie całe mieszkanie, a jedną ścianę.

Jak widać sesja kobieca w Krakowie daje nam możliwości wyboru!

sesja kobieca w krakowie nie musi oznaczać, że modelka rozbiera się do bielizny czy do naga, można też pozować w ubraniu, a efekt osiągnąć skąpym ubraniem, seksownymi pozami i tajemniczym, kuszącym spojrzeniem

Jak wytworzyć przyjazny klimat na sesji buduarowej?

Naturalnie klimat czy też atmosfera na sesji to istotne czynniki. Jak wspomniałem wcześniej słowem klucz jest komfort – Twój komfort i moje zachowanie nastawione jest na utrzymywaniu Cię w komfortowym stanie. Na czym to polega? Przede wszystkim nigdy nie mam żadnych oczekiwań, które musisz spełnić, nie każę Ci zrobić tak albo ustawić się inaczej. Zawsze są to sugestie, które Ci proponuje i zawsze możesz powiedzieć, że tak nie chcesz, że to zbyt odważne, albo, że nie czujesz takiego ustawienia. Jestem też fotografem profesjonalistą, nigdy nie dotykam modelek, nie poprawiam włosów czy elementów stroju, informuję Cię jedynie, a wręcz pokazuję na zdjęciu o co chodzi. Dodatkowo przed sesją wymieniamy kadry inspiracje, które nam się podobają, coś od czego możemy zacząć. Dzięki temu nie ma na początku dziwacznej sytuacji, że jakiś obcy facet mówi Ci, żebyś teraz w bieliźnie usiadła na łóżku i pozowała. W praktyce bowiem po prostu pytam Ciebie od której pozy czy kadru chciałabyś zacząć i to Ty wybierasz od czego zaczniesz, co dalej. W międzyczasie widząc prędkość z jaką zyskujesz swobodę w takim pozowaniu będę też sugerował inne kadry i zawsze masz ostateczne słowo czy taki kadr wykonujemy, czy nie.

Klimat potęguje też muzyka, podpowiem Ci przed sesją byś zaczęła sobie Tworzyć playlistę muzyczną z piosenkami, które po zamknięciu oczu poruszą Twoje ciało. Muzyka, którą lubisz, przy której tańczysz i śpiewasz. Sam mam do dyspozycji dwie playlisty na tego rodzaju sesje i jeśli Twoja będzie niegotowa, w tle będzie lecieć jakaś muzyka, która wprawi Cię w odpowiedni nastrój i nieco rozluźni.

Sesja kobieca w Krakowie to naprawdę nic strasznego!

Sesja kobieca w Krakowie może być wykonana w wynajętym apartamencie, a część zdjęć może pokazywać lekko odsłonięte intymne części kobiet, by podkreślić jej seksapil i cudowne kształty

 

Fotografia kobieca w Krakowie

Swoje usługi oferuję na terenie Krakowa i taką zmysłową sesję buduarową mogę wykonać właśnie w mieście królów. Zatem jeśli powyższe informacje przekonują Cię by spróbować swoich sił, zapoznaj się z cennikiem takich sesji a następnie skontaktuj się ze mną pod adresem hello@sesjabuduarowa.pl

Taka sesja wymaga ode mnie nieco więcej planowania niż standardowe portrety na mieście, więc dobrze byłoby, gdybyśmy mieli trochę czasu zapasu na znalezienie dogodnego terminu. Ty też powinnaś mieć nieco czasu by się do sesji przygotować, załatwić makijaż, fryzurę, manicure, pedicure, stroje… no i wybrać odpowiednią muzykę.

Pomogę Ci poczuć się piękną!
Zapraszam!

zmysłowy portret kobiecy w sesji buduarowej wykonanej w Krakowie w apartamencie

A jeśli szukasz moich referencji to mogę skierować Cię na mój profil na maxmodels. Nie ma ich wiele bo jednak dyskrecja panuje w moich kontaktach przy sesjach kobiecych i wiele kobiet zwyczajnie decyduje się nie ujawniać.

hello@sesjabuduarowa.pl

Zobacz pozostałe sesje kobiece!